wystroj wnetrz

Modne kolory we wnętrzach 2022 – postaw na kolory ziemi

Kolory ziemi to niewątpliwie jeden z najbardziej gorących wnętrzarskich trendów 2022. Wśród nich wysoką pozycję zajmuje butelkowa zieleń, jak również biel, różnej maści beże czy też szarości. Barwy te sprawiają, że nawet najbardziej banalne wnętrza nabierają charakteru. Chce się w nich być i podziwiać dekory, które wnoszą powiew elegancji w duecie z tworzeniem atmosfery przytulności.

Kolory ziemi 2022 – synonim przytulności

Synonimem przytulności mogą być kolory ziemi w wydaniu zieleni. Można śmiało powiedzieć, że bezapelacyjnie kojarzą się one z naturą. a to olbrzymi atut. Dlaczego? Otóż dlatego, iż wszystko, co eko jest modne w roku 2022. Modne zielenie to zwłaszcza te z palety butelkowych odcieni. Nie dość, że są one synonimem elegancji, to jeszcze sprawdzą się absolutnie w każdym wnętrzu – od minimalistycznych, po bardziej eleganckie i wytworne. Doskonale odnajdują się w towarzystwie złotych dekorów, ale równie dobre i atrakcyjne wizualnie duety stworzy z bielą. Biel, to kolejny klasyk gatunku, ale o tym już za chwilę.

Biel – klasyka gatunku. Jak wprowadzić biel do wnętrza?

Biel jest bez wątpienia taką barwą, która się po prostu nie znudzi. Doskonale odnajdzie się w towarzystwie ciemnych tonacji, ale równie zgrany duet stworzy razem z jasnymi. Bez względu na to na którą z nich się postawi, na pewno efekt będzie bardzo ciekawy. Najważniejszym aspektem jest to, aby sprawdzić na ile można sobie pozwolić. Odrobina frywolności nigdy nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie. Można z powodzeniem powiedzieć, że będzie ona na tyle pożądana, aby móc stwierdzić, że tego rodzaju zabiegi są jaki najbardziej wskazane, aby stworzyć modne wnętrze 2022. Każde bez względu na metraż ma szansę właśnie takie się stać. Trzeba jedynie dobrze przemyśleć jego aranżację, aby wydobyć maksymalnie potencjał z każdej przestrzeni.

Bez względu na to, na jaką barwę ziemi postawimy, możemy być pewni, że nie będzie to zły wybór. Kolory te dominują we wnętrzarskich trendach 2022 i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić w najbliższym czasie. Kolory ziemi wnoszą do pomieszczeń powiew świeżości i jednocześnie sprawiają, że można w nich zatonąć bez końca. Takie działanie to gotowy przepis na stworzenie aranżacji przytulnej i zgodnej z najnowszymi trendami. Jak wiadomo nie od dziś, nie bez powodu. Podejście do eko trendów we wnętrzach jest szalenie modne i niewiele wskazuje na to, aby miało się to zmienić.