Metalowe łózko do pokoju młodzieżowego

Metalowe łóżko w pokoju młodzieżowym

Metalowe meble wracają do łask. Wszystko za sprawą stylu industrialnego, który coraz śmielej zaczyna wkraczać do naszych domów. To jeden z bardziej ulubionych sposobów aranżowania przestrzeni przez nastolatków. Jakiego mebla więc nie może zabraknąć w ich pokoju, który będzie oddawał ducha loftowej aranżacji? To przede wszystkim metalowe łóżko, które stanie się podstawowym elementem wyposażenia ich pokoju.

Na co może pozwolić metalowe łóżko w pokoju młodzieżowym? Z jednej strony pozwoli na przygotowanie indywidualnej przestrzeni każdego buntownika, z drugiej zaś to również szansa na stworzenie delikatnego wystroju na miarę prawdziwej księżniczki. Poznaj kilka inspirujących pomysłów i zastanów się nad kupnem metalowego łóżka do pokoju swojego nastolarka.

Pokój buntownika

Wiele metalowych łóżek, które znajdziesz na przykład tutaj: https://www.mebelki.pl to idealny sposób na stworzenie buntowniczej aranżacji dla młodego chłopaka. Ciemna metalowa rama, lekko postarzane wezgłowie oraz konstrukcja przypominająca meble ze starego szpitala to stylistyczny strzał w dziesiątkę, jeśli zależy ci na stworzeniu naprawdę oryginalnej przestrzeni. Pokój zbuntowanego nastolatka potrzebuje mocnych akcentów, a tak wyglądające łóżko z pewnością nim jest. Warto postawić na mebel w ciemniejszych barwach, który idealnie połączy się ze zdecydowanym kolorem ścian oraz dodatków.

Pokój księżniczki

Metalowe łóżko do pokoju nastolatka wcale nie musi być jednak krzykliwe bądź zadziorne. To również szansa na stworzenie oryginalnej, spokojnej stylizacji w stylu księżniczek. Umieść duże metalowe łóżko o opływowych kształtach w centrum dziewczęcego pokoju, pomaluj ściany na biało oraz wybierz kilka różowych bądź pastelowych dodatków, a pokój na miarę prawdziwej księżniczki jest gotowy.

Oryginalne, młodzieżowe przestrzenie z pewnością przypadną do gustu twojemu dziecku. Metalowe łóżko to duża szansa na podkreślenie indywidualności ich pokoju. Zastanów się jak zaaranżujesz je w pokoju swojego dziecka, a być może staniesz się twórcą całkiem nowego trendu.