Porady stylisty

Czy warto korzystać z porad stylisty?

Każdy ma swój własny styl, ale nie wszystkie osoby wiedzą, jak wykorzystać jego potencjał w taki sposób, aby nas zdobił i określał to, co lubimy i jacy jesteśmy. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą styliści, którzy wspomogą nas w tym procesie. W odnalezieniu własnej drogi odzieżowej, odkryciu w jakich krojach i kolorach jest nam dobrze, a które raczej powinniśmy omijać szerokim łukiem.

Porady stylisty – stylizacja zaczyna się w głowie

Na początku trzeba sobie powiedzieć jasno: styl jest ważny, dobry i schludny ubiór jest istotny, ale nie można popadać w przesadę i dać mu się obezwładnić. Nie powinien on w pełni decydować o tym, jak się będziemy czuli, ani jak będziemy się postrzegać. Nie można patrzeć na drugiego człowieka przez pryzmat tego, jak jest ubrany i tak oceniać jego wartość. Można za to spoglądać na niego w taki sposób, że strój pomoże nam niejako określić, z jakim typem osobowości możemy mieć do czynienia. Patrzmy więc na stylizację w taki sposób, w taki, który pomoże nas niejako zdefiniować, jednak nie będzie determinował tego, jak się czujemy sami ze sobą.

Pomoc stylisty – dlaczego warto z niej korzystać?

Dobry stylista będzie potrafił jasno określić, w jakich ubraniach będziemy wyglądali dobrze. Na tyle korzystnie, że uwidocznimy wszystkie swoje atuty, natomiast mankamenty skutecznie ukryjemy. Porady stylisty są bardzo ważne także wtedy, kiedy znamy doskonale odpowiedzi na te pytania, jednak nie umiemy poruszać się w tematyce zestawiania ze sobą poszczególnych elementów garderoby tak, abyśmy prezentowali się w nich korzystnie. Koniec końców stylista doskonale wie także co piszczy w trawie jeśli chodzi o najnowsze trendy. Tutaj można i warto posiłkować się taką wiedzą, aby dodać do naszej szafy odrobinę topowego szyku. W końcu bycie z modą za pan brat często bywa ekscytujące. Trzeba po prostu wiedzieć, jak to zrobić, żeby nie powielać ślepo trendów, albo omijać te, które kompletnie do nas nie pasują.

Zobacz także: https://portalprasowy.pl/jak-dobrac-spodnie-do-figury-krotki-przewodnik-po-damskich-sylwetkach/

Gdzie szukać stylisty?

Najlepiej jest szukać go wśród znajomych – może niektórzy już korzystali z jego usług. Nie bez znaczenia ma też moc Internetu i opinii, jakie można także w nim znaleźć. Można także znaleźć ich na przykład w Złotych Tarasach, największym centrum handlowym w Warszawie. Co istotne znajduje się w centrum miasta, więc łatwo do niego dotrzeć. Świetnie skomunikowana galeria handlowa dysponuje także całodobowym parkingiem, także nie ma problemów z zaparkowaniem. Ważne jest też to, że gromadzi pod swoim dachem wiele marek odzieżowych, więc z powodzeniem znajdziemy w nich ciuchy oraz dodatki, które będą do nas pasowały.