Victoria’s Secret otwiera salon w centrum Złote Tarasy

Już 4 kwietnia w centrum handlowym Złote Tarasy zostanie otwarty sklep marki Victoria’s Secret. Ta wiodąca na rynku marka, znana z prestiżowej bielizny oraz kosmetyków obecnie dostępna jest w ponad 1600 sklepach na całym świecie.

Każdego roku pokazy kolekcji Victoria’s Secret stają się jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń modowych na świecie. Wszystko za sprawą oryginalnych scenariuszy oraz zaangażowania pojawiających się na wybiegu supermodelek, takich jak Adriana Lima czy Alessandra Ambrosio. To również dzięki nim sklepy Victoria’s Secret cieszą się taką popularnością.

W salonie Victoria’s Secret w Złotych Tarasach znajdzie się szeroki wybór flagowej dla marki bielizny oraz bielizny nocnej, podzielonej na poszczególne linie i style. W warszawskim sklepie pojawią się najpopularniejsze kolekcje, z których słynie Victoria’s Secret, takie jak: Victoria™, Very Sexy™, Dream Angels™ Bombshell™, jak również sportowa kolekcja marki – Victoria Sport. Dodatkowo, obok produktów do pielęgnacji ciała oraz kosmetyków z serii Victoria Secret PINK, dostępne będą też popularne zapachy: Victoria’s Secret Bombshell, Victoria’s Secret Bombshell Seduction, Victoria’s Secret Heavenly, a także Victoria’s Secret Tease.

Do dyspozycji wszystkich klientek centrum handlowego Złote Tarasy będą specjalistki od brafittingu, które udzielą cennych porad dotyczących wyboru idealnej bielizny. W każdej, unikalnie zaprojektowanej przebieralni, znajdzie się przycisk, za pomocą którego można wezwać obsługę sklepu.

Prezenty od Victoria’s Secret

Z okazji otwarcia salonu Victoria’s Secret, marka przygotowała specjalną promocję dla wszystkich klientów centrum handlowego Złote Tarasy. Wszyscy, którzy między 4, a 30 kwietnia dokonają zakupów na określoną kwotę (w przedziałach cenowych od 200 zł do 400 zł), otrzymają unikalne prezenty od Victoria’s Secret. Akcja trwa od 4 do 30 kwietnia lub do wyczerpania zapasów. Prezenty można odbierać w punkcie informacyjnym na parterze Złotych Tarasów.