organizacja przyjecia

Organizacja studniówki – jak wybrać najlepszą salę balową?

Studniówka to nie tylko dobra zabawa, rodzaj tej imprezy okolicznościowej jest wstępem w dorosłe życie. Odpowiednio wybrana sala balowa w przyszłości będzie przywoływać pozytywne wspomnienia. Aby osiągnąć ten cel, podczas wyboru sali należy zwrócić uwagę na pewne aspekty.

Bal studniówkowy, a może coś więcej?

Bale studniówkowe w Polsce liczą sobie ponad 200 lat. Epoka oświecenia kojarzona jest głównie z antykami, rzeźbami oraz innymi dziełami sztuki. Podobne eksponaty czekają na gości w sali balowej w Nowym Targu. Historyczny powiew świeżości to niewątpliwa zaleta drewnianej karczmy regionalnej.

Organizacja studniówki w Czarnej Owcy pozwoli przyszłym maturzystom z bliska podziwiać kolekcję niepowtarzalnych rzeźb, które zostały tam umieszczone. Wybór sali balowej w Nowym Targu łączy imprezy okolicznościowe z możliwością bliższego poznania sztuki, natury oraz regionalnych przysmaków.

Przyciągające wnętrze sali balowej

Sala karczmy regionalnej z Nowego Targu przyciąga swoich gości wieloma aspektami. Pierwszym z nich jest poczucie komfortu, które wynika z odpowiednio dopasowanego wystroju wnętrza. Czarna Owca jako największa sala balowa w Nowym Targu nosi również zaszczyt największej tego typu karczmy w Polsce.

Wnętrze sali restauracji zostało wykonane z płytek glazury i terakoty. Różnorodność rozmiaru oraz koloru płytek zlewa się z panującym w sali stylem wystroju wnętrza. Całość komponuje się idealnie, będąc idealnym miejscem do spożywania regionalnych posiłków, a także zabawy do białego rana.

Zalety kuchni regionalnej

Studniówka, podobnie jak wszystkie imprezy okolicznościowe nie mogą odbyć się bez serwowania jedzenia. Menu restauracji w Nowym Targu jest zbudowane z najpopularniejszych dań polskiej kuchni. Dzięki ręce doświadczonego kucharza, goście karczmy regionalnej mogą odkryć nowe smaki typowych polskich potraw.

Karczma z bali w Nowym Targu pozytywnie zaskoczy swoich gości, rozbudowaną kartą dań, wystrojem oraz panującym w okolicy górskim klimatem. Jeśli planujesz jakąkolwiek imprezę okolicznościową, koniecznie sprawdź ofertę karczmy Czarna Owca.