czyste powietrze

Oczyszczacz powietrza KI-G 75 EUW – doskonały wybór dla alergików

Alergia to choroba, która dotyka coraz więcej osób. Na alergie możemy chorować już od urodzenia i może się zdarzyć, że wraz z rozwojem się z niej wyleczymy, ale ukazać się może nawet w życiu dorosłym. Każda alergia wywołuje nieprzyjemne skutki, najtrudniej jednak walczyć z alergią wziewną, przy alergii pokarmowej możemy po prostu unikać jedzenia konkretnego alergenu, natomiast w przypadku pylenia ciężko jest nam unikać ich wdychania.

Nie oznacza to jednak, że jesteśmy całkowicie bezsilni wobec unoszących się w powietrzu alergenów. Bardzo dobrym i skutecznym rozwiązaniem będzie korzystanie z oczyszczaczy powietrza, które bez naszej pomocy zajmą się alergenami.

Dlaczego warto korzystać z oczyszczaczy powietrza podczas alergii?

Praktycznie każdy oczyszczacz w sklepie goodair, będzie w stanie eliminować unoszące się w powietrzu alergeny, roztocza, sierści zwierząt, a te modele które posiadają funkcję jonizacji będą także eliminować grzyby i drożdże. Silna alergia wziewna, powoduje nieżyt nosa, uciążliwy kaszel, a także zapalenie spojówek, negatywnie wpływa na jakość snu, sprawi, że zasypianie wcale nie jest łatwe, szczególnie w okresie wiosennym, kiedy pylenie jest największe. Oczyszczacz w sklepie goodair, który posiada wieloetapową filtrację, wykorzystując filtr HEPA, skutecznie wyeliminuje te problemy. To bardzo dobra i sprawdzona metoda, nie tylko dla alergików.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza dla alergików?

W profesjonalnych sklepach odnajdziemy wielu różnych producentów. Zdecydowanym liderem są urządzenia marki Sharp, które są doskonałym przykładem dobrego stosunku jakości do ceny. Klienci często decydują się na japońskiego producenta, ze względu na duży wybór modeli, które możemy dopasować do konkretnego pomieszczenia, jak również naszych możliwości finansowych. Wśród wielu modeli od Sharp ,z łatwością znajdziemy także taki, który świetnie sprawdzi się dla alergików.

Jaki to model i czym się charakteryzuje?

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz w sklepie goodair, który sprawdzi się w Twoim domu

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza z jonizatorem , będzie zdecydowanie dobrym wyborem dla alergika. Dlaczego? Przede wszystkim, ze względu na wnętrze, a w zasadzie zastosowane w nim filtry. W Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza znajdziemy:

  1. filtr wstępny

  2. filtr węglowy

  3. filtra HEPA H13

  4. filtr nawilżacza

  5. jonizator

Każdy z zastosowanych metod filtracji, odpowiada za coś innego, a wspólnie tworzą niezwykle skuteczny team. Filtr wstępny zatrzyma większe zanieczyszczenia, takie jak kurz, włosy, czy sierść zwierząt, filtr węglowy będzie odpowiedzialny za eliminowanie brzydki zapachów, filtr HEPA można nazwać sercem oczyszczacza, dzięki, któremu eliminujemy z powietrza alergeny, czy pyły zawieszone, jonizator odświeża powietrza wspomaga w eliminacji grzybów, drożdży, czy wirusów i bakterii. Filtr nawilżacza skutecznie nawilży suche powietrze. Złożony proces filtracji, determinuje o jej skuteczność.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz powietrza z nawilżaczem to bardzo zaawansowane urządzenie, zastosowano w nim np. specjalne rolki, które czyszczą filtr wstępny automatycznie, również duża pojemność zbiornika na wodę jest jego ogromną zaletą. Ponadto ten model możemy umieścić w sypialni, czy pokoju dziecięcym, w każdym pomieszczeniu nie przekraczającym 56m2. W trybie niskim pracuje na tyle cicho, że nie trzeba go wyłączać na noc. Ilość trybów, wskaźników i czujników jest jedną z największych wśród innych modeli dostępnych na rynku. Posiada certyfikat British Allergy Foundation Seal of Approval potwierdzający jego skuteczność w walce z alergenami.

Model idealny? No prawie, niestety jest to oczyszczacz w sklepie goodair, którego cena znacznie przekracza 2000 zł. W profesjonalnym sklepie zapłacimy za niego ok. 4499 zł. Jakość jednak nieco osłodzi gorycz ceny.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl