Karta Stałego Klienta Netto

Karta Klienta „Czas na biznes” – Netto z ofertą dla przedsiębiorców i instytucji

Sieć handlowa Netto wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców oraz instytucji, uruchamiając program „Czas na biznes”. Jeśli więc jesteś właścicielem firmy lub pracownikiem jednostki samorządowej, szkoły, przedszkola, innej instytucji publicznej i potrzebujesz rozwiązania, które pozwoli Ci odroczyć płatność za firmowe zakupy, propozycja Netto jest dla Ciebie!

Karta klienta „Czas na biznes” to nowa forma współpracy z Netto, dostępna dla firm i instytucji. Daje możliwość skorzystania z odroczonego terminu płatności i automatycznego fakturowania za zakupy we wszystkich sklepach tej sieci w Polsce. – Takie rozwiązanie pozwala na lepsze planowanie budżetu i zaoszczędzenie czasu, jeśli często robimy firmowe zakupy – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. Zarówno uczestnictwo w programie, jak i sama karta są całkowicie bezpłatne. Klient nie płaci prowizji ani odsetek.

Jak założyć Kartę klienta „Czas na biznes”?

Jeśli chcesz założyć Kartę klienta „Czas na biznes”, wystarczy, że wypełnisz specjalny formularz na stronie Netto: www.netto.pl/czas-na-biznes/. Proces całej aplikacji jest niezwykle prosty. Wymaga jedynie podania podstawowych danych rejestracyjnych i kontaktowych. Zaraz po podpisaniu umowy, Karta klienta zostanie wysłana kurierem pod adres firmy, podany w formularzu. I to już wszystko, byście zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy mogli cieszyć się zaletami programu Netto.

Prostota, wygoda i oszczędność

– Pierwszą i najważniejszą korzyścią z posiadania karty „Czas na biznes” jest możliwość dokonywania bezgotówkowej formy płatności za zakupy we wszystkich sklepach Netto w Polsce – dodaje Janusz Stroka. – System będzie wyręczał naszych pracowników w fakturowaniu. Dokumenty zostaną wygenerowane automatycznie i wysłane pod wskazany adres e-mail.

Jeśli chodzi o limit kredytu kupieckiego, jest on uzależniony od potrzeb danego klienta oraz analizy ryzyka przeprowadzonej przez Netto. Gdy w trakcie korzystania z programu okaże się, że nałożony na początku limit jest niewystarczający, posiadacz karty może wnioskować o zmianę jego wysokości. Sam limit odnawia się po każdorazowym opłaceniu faktury (także przed terminem jej wymagalności).

Zamiast używać prywatnej lub firmowej karty płatniczej albo rozliczać firmowe zaliczki, wystarczy użyć karty „Czas na biznes”. Co więcej, takiej formy płatności można dokonywać nawet przy najmniejszych zakupach. – Program „Czas na biznes” to z naszej strony odpowiedź na zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę ze strony firm i instytucji, które często zwracają się do nas z pytaniami o bardziej elastyczne możliwości  współpracy – dodaje Janusz Stroka.

Korzystanie z karty i kredytu kupieckiego bez opłat, prowizji i odsetek, zapewni firmom i instytucjom wymierne oszczędności, także czasowe, wygodę, szybkość transakcji i porządek w fakturowaniu.