perfumy damskie

HUGO BOSS – perfumy damskie, które pokochały kobiety. Jakie są zamienniki?

Czym charakteryzują się zamienniki perfum? Wiele osób ze względu na ograniczony budżet nie jest w stanie pozwolić sobie na zakup oryginalnych perfum, których ceny często sięgają niebagatelnych sum. Właśnie dlatego często stawia się na zamienniki. Jakie są ich wady i zalety? Czy można kupić produkty oryginalne i markowe, ale w niższych cenach?

Różnice między zamiennikami a oryginalnymi perfumami

Pierwszą różnicą jest oczywiście samo opakowanie. Biorąc pod uwagę, że zamiennik nie jest oryginałem, ciężko oczekiwać, że zarówno flakonik, jak i kartonik, w którym się znajduje, będzie repliką markowego produktu. Kolejną cechą odróżniającą te dwa produkty jest oczywiście cena — niekiedy nawet kilkukrotnie niższa. Nie można zapominać o samym składzie. O ile proporcjonalność wody do olejków eterycznych będzie praktycznie taka sama, to jednak sama kompozycja nie będzie już całkowitym odwzorowaniem oryginału, co wiązałoby się z koniecznością pozyskania silnie strzeżonej receptury danej marki. Z tego też powodu zamiennik nigdy nie będzie w stu procentach taki sam. Jeśli należysz do osób, które nie tolerują zmian w zapachu, postaw na oryginał, np. na HUGO BOSS perfumy damskie.

Oryginalnie, ale taniej — czy to możliwe?

Nie każdy jest w stanie iść na kompromis i zdecydować się na zamiennik zapachu. Zdecydowanie częściej wiele osób woli zdecydować się na oryginalny produkt, który pachnie tak samo, ale jego trwałość czy intensywność są nieco słabsze. Mowa tutaj o zakupie wody perfumowanej lub wody toaletowej, ale w oryginalnym wydaniu danej marki. Takie produkty są tańsze, ponieważ zawartość olejków eterycznych jest mniejsza, ale sama kompozycja zapachowa pozostaje niezmieniona. Tego typu produkty można zamówić chociażby na perfumypremium.pl. Nie jest to zatem zamiennik, a jedynie delikatniejsza markowa wersja, czyli jedna z najlepszych alternatyw dla osób, które rzadko idą na kompromisy w kwestii zmian kompozycji zapachowych i drażni je każda inna wyczuwalna w perfumach nuta.